укр
0 товарів на суму 0 грн.
Розповісти про нас друзям в соц. мережах:
(044) 228-07-35(099) 218-59-54(093) 168-74-98
Підбір за каталогом
За колекцією

Свіжі статті

Медичний одяг (новинки 29-30.09.2017)

Медичний одяг (новинки 29-30.09.2017)
Хто сказав, що літо скінчилося!? Ми вимагаємо продовження літа. Медичний одяг на згадку про літо. Улюблена блуза в нових кольорах, нагадуватиме про сонячні, яскраві дні на протязі року.
30.09.2017

Купити медичний халат за супер вигідною ціною (розпродаж від 29.09.2017)

Купити медичний халат за супер вигідною ціною (розпродаж від 29.09.2017)
Ми турбуємося про те, щоб ви були в курсі останніх новин від Інтернет-магазину медичного одягу \\\"Мой Портной\\\". І сьогодні пропокуємо купити медичний халат за супер вигідною ціною - 200 грн.
29.09.2017

Послуги, що надаються нашим магазином

Пошиття медичного одягу на замовлення

Компанія «Мой Портной» приймає замовлення на пошиття корпоративного медичного одягу. Вам сподобалася наша модель, але колір не відповідає вашому брендбуку? Вам сподобалась наша модель, але потрібний довгий рукав? Вам сподобалась наша модель, але потрібний інший склад тканини? Ми з легкістю вирішимо Вашу проблему. В асортименті компанії «Мой Портной» великий вибір кольорів, які не представлені на сайті. Зв’яжіться з нами зручним для вас способом:

  • зателефонуйте за  телефоном:  (096) 664-36-70, (099) 218-59-54, (093) 168-74-98.
  • напишіть на електронну адресу:  info@moy-portnoy.com.ua.

Вкажіть деталі Вашого замовлення відповідно до специфіки вашої роботи. Наші менеджери домовляться про зустріч в зручний для Вас час для презентації необхідної Вам кольорової гамми, цупкості та складу тканини. Вартість замовлення у даному випадку прораховується індивідуально в залежності від типу тканини та кількості одиниць в замовлені. Замовлення приймається в роботу після надходження передоплати у розмірі 60% від суми замовлення на рахунок компанії (готівковий та безготівковий  розрахунок) та електронного листа погодження в роботу.

Розробка моделі медичного одягу

Компанія «Мой Портной» розробляє моделі спецодягу (медичні халати чоловічі, медичні халати жіночі, медичні костюми хірургічні, медичні штани, медичні шапочки, корпоративний одяг для  стоматологів, фармацевтів, косметологів) будь-якої складності. Команда наших креативних дизайнерів втілить в реальність одяг Вашої мрії. Для оформлення замовлення зв’яжіться з нашими менеджерами й домовтеся про зустріч для узгодження деталей замовлення. Якщо Ви розмістите замовлення на відшив тиражу (від 50 одиниць) на наших потужностях, ми безкоштовно розробимо лекала для виготовлення Вашого корпоративного одягу та пошиємо зразок. Якщо замовлення буде розміщуватися не на наших потужностях або ж кількість буде  менше 50 одиниць, вартість буде прораховуватися залежно від складності виготовленої моделі.  По закінченню проекту вам надаються лекала у електронному або друкованому вигляді та відшитий зразок. Термін виготовлення залежить від завантаженості на виробництві в день внесення передоплати.  Замовлення приймається в роботу після надходження передоплати у розмірі 60% від суми замовлення на рахунок компанії (готівковий та безготівковий  розрахунок) та електронного листа погодження в роботу.